Bartosz Samitowski
VII stopień I Liq Chuan, III stopień instruktorski
Wewnętrzny uczeń drugiego pokolenia I Liq Chuan

Swoją przygodę z chińskimi sztukami walki zaczął w 1989 r. Do 2008 r. ćwiczył tánglángquán (styl modliszki) báihèquán (biały żuraw), zhǎngquán (długa pięść) i tàijíquán (tai chi). W 2008 roku poznał Mistrza Sam F. S. China i rozpoczął trening I Liq Chuan. Odnalazłszy w przekazie rodziny Chin znacznie więcej, niż w ćwiczonych i znanych wcześniej przekazach, niedługo później zrezygnował z ćwiczenia wszystkich innych stylów. Jesienią 2010 roku otrzymał od Mistrza pozwolenie na utworzenie szkoły I Liq Chuan w Warszawie. W lipcu 2012 roku osiągnął drugi, a w marcu 2019 roku trzeci stopień instruktorski ILC. Blisko współpracuje oraz regularnie ćwiczy pod okiem Mistrza China. Od połowy roku 2011 na prośbę Mistrza pomaga w międzynarodowym rozwoju I Liq Chuan, asystując w prowadzonych  przez niego seminariach  oraz prowadząc liczne własne seminaria w Wielkiej Brytanii, a także w Norwegii i Czechach. 1 sierpnia 2014 roku w kolebce stylu, w Kuala Lumpur w Malezji przeszedł tradycyjną ceremonię Bai Shi, stając się członkiem rodziny, „uczniem wewnętrznej bramy” Mistrza Sam China i członkiem drugiego pokolenia linii przekazu rodziny I Liq Chuan. Jest jednym z posiadaczy najwyższych aktualnie nadanych stopni stylu w Europie. Posiada także uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej wydane przez Wyższą Szkołę Trenerów Sportu. Na codzień pracuje jako psychoterapeuta.

Asystent

Marcin Antoszewski

IV stopień I Liq Chuan, I stopień instruktorski

Prawnik, instruktor sportu. Ćwiczy I Liq Chuan od 2012 roku. W kwietniu 2017 roku zdał na czwarty stopień I Liq Chuan, zaś w lutym 2016 roku na pierwszy stopień instruktorski. Posiada także uprawnienia Bodybuilding and Gym Instructor wydane przez Polską Akademię Sportu.